O Nas ...


W naszym domu od zawsze były psy ...

Ale ta prawdziwa kynologiczna historia rozpoczęła się w 1995 roku w Warszawie,
kiedy to do naszego domu trafiła "Fanta", urocza suczka rasy Buldog Angielski.

W 1998 roku przyszedł na świat nasz pierwszy Champion - ARNI Testudo, a jego córka ERA Jasieńczyk (at Testudo) została Zwycięzcą Klubu w 2002 roku.

W lipcu 2002 roku do naszej hodowli dołączył MAJOR MINOR at Ocobo buldog z jednej z najbardziej prestiżowych angielskich hodowli "Ocobo". Podbił on nasze serca swym dostojnym charakterem, powagą, dobrocią i wielkim oddaniem.

W październiku 2004 roku zakupiliśmy kolejnego psa. Bomberland LANDLORD urodził się na Węgrzech, ale jego przodkowie w rodowodzie to plejada najlepszych angielskich buldogów.

W lutym 2005 przywieźliśmy do domu beżową suczkę z przepięknym pochodzeniem. Champion Polski - Just Braveheart OCEAN BREEZE for Testudo posiada unikalne w Europie pochodzenie od strony ojca Britishpride ENTREPRENEUR (jego siostra Britishpride MISSONI to "top winning bitch" w Anglii).

Sięgnęliśmy również po znakomite zagraniczne reproduktory jak: Ch. Nobozz PRIDE OF BRITAIN of Mervander, Zw. Europy 2005, Ch. Braveheart BE SIMPLY THE BEST, Britishpride ENTREPRENEUR,
Calibra CALVIN KLEIN
, Medbull EARTH MOVER, Ocobo LORD MAX
jak również KENMILQUIN DIRTY DEN BY MDENAPOLI (syn Merriveen TOUCH OF FROST).
Dzięki temu nasza hodowla pozyskała wspaniałą angielską krew.

W najbliższej przyszłości planujemy kolejne równie udane importy i zagraniczne krycia. A o tym niebawem ....

 

Jacek Kosek;   Copyright © 1995-2015 - Hodowla Testudo. Wszelkie prawa zastrzeżone.

- Index -